راهنمای استفاده از باشگاه مشتریان


ضمن تشکر از انتخاب این سایت ، خرید از ترکیه مفتخر هست اعلام کند جهت حفظ و ایجاد ارتباط قوی تر با شما مشتریان عزیز باشگاه مشتریان خود را طراحی و در آپدیت جدید وب سایت به روزرسانی کرده است

 


 

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان :

جهت عضویت در باشگاه مشتریان ایمیلی ، حاوی یک لینک ، به ایمیل شما ارسال می گردد که می بایست وارد ایمیل خود شوید وآن لینک را تایید نمایید و سپس شما عضو باشگاه می شوید و می توانید از امتیازات باشگاه استفاده نمایید.

 

محاسن باشگاه مشتریان خرید از ترکیه :

 

1 - با عضویت در این باشگاه شما پس از هر خرید ، درهمان لحظه ، با توجه به درصدی از میزان خریدتان امتیازی دریافت می کنید که میتوانید در خرید بعدی خود ، در هنگام پرداخت ، از آن استفاده نمایید.

2 – چنانچه رقم خرید شما به میزان رقم مورد نیازذپلن بالاتر باشد ، پس از خرید ، پلن شما به پلن مربوطه ارتقا پیدا می کند و از خرید بعدی ، امتیازات شما با توجه به پلن جدید محاسبه می گردد .

لازم به ذکر می باشد میزان خرید لازم برای دست یابی به هر پلن ، پس از عضویت در باشگاه مشتریان ، در صفحه اصلی داشبورد شما نوشته شده است . 

 

میزان دریافت امتیاز برای هر پلن :

کاربران باشگاه مشتریان خرید از ترکیه با توجه به میزان مبلغ پرداختی بابت هر سفارش امتیازاتی دریافت می کنند که این امتیازات به شرح زیر می باشد:

 : Classic▪️در این سطح هر 100هزارتومان خرید شما برابر با 10 امتیاز می باشد 

 : Active▪️در این سطح هر 100هزارتومان خرید شما برابر با 20 امتیاز می باشد 

 : Gold▪️در این سطح هر 100هزارتومان خرید شما برابر با 30 امتیاز می باشد 

 : Diamond▪️در این سطح هر 100هزارتومان خرید شما برابر با 40 امتیاز می باشد


 

معادل ریالی هر امتیاز:

در باشگاه مشتریان خرید از ترکیه هر 10 امتیاز معادل 10000 ریال می باشد که کاربران گرامی در هنگام پرداخت سفارشات خود می توانند از آن استفاده نمایند.

 

انقضا امتیازات :

مدت زمان اعتبارامتیازات 60 روز می باشد و چنانچه از آخرین خرید شما 2 ماه بگذرد امتیازات شما صفر می گردد.

 

وضعیت امتیازات و یا پلن فعلی مشتریان محترم در صورت لغو شدن لینک و یا سفارش :

در صورتیکه بنا به دلایل مختلف ، پس از خرید ، یکی از لینک ها و یا سفارش لغو گردد ، مبلغ امتیاز دریافت شده توسط مشتری ، بازگشت داده می شود و اگر پلن کاربر، به واسطه آن خرید ارتقا داده شده باشد ، مشتری به پلن قبل از خرید خود برگشت داده می شود. 

در صورت وجود هر گونه مشکل و یا ابهام لطفا با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید . با تشکراز همراهی شما  
logo-samandehi
×