پرسش و پاسخ


سوالات

پاسخ ها

1 - ازچه سایتهایی می توانم خرید کنم ؟

شمامی توانید ازکلیه سایتهایی که مربوط به ترکیه می باشد ویا در ترکیه شعبه فروش داشته باشند خرید کنیددقت کنید بعضی از سایتها محصولاتشان درکشوردیگرمی باشدوپس از خرید ازآن کشورارسال می شود که چنانچه وزن انهاکمی زیاد باشدمانند کفش باید گمرک کشورترکیه رانیزپرداخت کنید به همین دلیل چنانچه برای اولین بار از سایتی خرید می کنیدحتما از تیم پشتیبانی ماراهنمایی بگیرید .

برو بالا لیست سوالات

2 - قیمت کالا چگونه محاسبه می شود ؟

قیمت کالاها براساس قیمت لیری که در بالا صفحه سایتمان می باشدمحاسبه می شود و هزینه باربری تاایران و ترخیص کالا که برای هر ۱۰۰ گرم درصفحه اول سایت نوشته شده است وهمچنین شما می توانید با وارد کردن قیمت لیر و وزن تقریبی در جدول تخمین قیمت هزینه تقریبی سفارش خودرا ببینیدشایان ذکر می باشد هرینه پیک و یا تیپاکس در داخل ایران جهت ارسال سفارشتان به عهده مشتری می باشد .

برو بالا لیست سوالات

3 - مراحل ارسال کالا به ایران تا به دستم برسد به چه صورت می باشد؟

کالاها پس از کنترل در دفتر آنکارا جهت ترخیص به گمرک جمهوری اسلامی فرستاده میشوند و پس اتمام پروسه های گمرکی از دفتر ما در تهران ارسال میشوند.

برو بالا لیست سوالات

4 - کالا پس ازچند روز بعد از خرید دستم می رسه ؟

مدت زمان تحویل کالا شما وابسته به بوتیکی که خرید ازآن انجام می شود داردکه طی چه چندروز سفارش شما را به دفترما درترکیه تحویل می دهد که البته معمولادر خود سایتی که خرید ازآن انجام می شودبازه زمان تحویل ذکرشده است .
واززمانی که کالا به دست ما می رسد بین 2 تا 8 هفته بر اساس نحوه ارسال سفارش (زمینی یا هوایی) که شما انتخاب می نمایید آماده تحویل در ایران می باشد .

برو بالا لیست سوالات

5 - هزینه کارگو به ایران و پست داخل ایران چگونه پرداخت می شود

پس ازدریافت سفارش شما درترکیه سفارش شما وزن کشی شده ودر داخل سایت و از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود شما مبلغ را پرداخت کرده وسپس سفارش شما به ایران ارسال می گردد ودر داخل ایران نیز توسط پست داخلی ایران ارسال و هزینه ان محاسبه می شود .

برو بالا لیست سوالات

6 - اطلاعات مربوط به هر سایزرا ازکجا میتوانم بفهمم ؟

درهنگام خرید از هرسایتی معمولا در کنارلینک خرید قسمتی به نام بدن می باشد که شما می توانید اطلاعات مربوط به هرسایزرادر آنجا ببینید .
Beden : جدول راهنما مربوط به سایزبندی

برو بالا لیست سوالات

7 - آیا شما کیفیت یک جنس را ضمانت می کنید ؟

ما ضمانت می کنیم کالا را سالم به شما تحویل دهیم اما بابت کیفیت محصول هیچ گونه ضمانتی نمی دهیم در نتیجه مسئولیت کیفیت اجناس ارزان ازبوتیک ها و فروشگاه ها ناشناس به عهده مشتری محترم می باشد ما هم تلاش خودرادرجهت معرفی این گونه فروشگاه ها می کینم .

برو بالا لیست سوالات

8 - آیا امکان تعویض ویا عودت جنس پس از تحویل در ایران وجود دارد ؟

متاسفانه به 2 دلیل امکان عودت جنس وجود ندارد ؟
1 – معمولا از زمان قانونی عودت جنس از سایت خریداری شده تازمان دریافت کالا توسط شمادرایران گذشته است .
2- به دلیل هزینه بردار بودن عودت کالا که به عهده مشتری می باشدمعمولا این کار مقرون به صرفه نمی باشد .
ولی در کل در صورت میسربودن عودت کالا به فروشگاه خریداری شده تیم خرید ازترکیه تلاش خود را در جهت محقق کردن این موضوع قطعا انجام خواهد داد .

برو بالا لیست سوالات

9 - چگونه از وضعیت سفارشم مطلع شوم ؟

شما می توانیددر قسمت لیست سفارشات از موقعیت و وضعیت هر سفارش خود مطلع شوید که توضیحی هم در ذیل بابت هرمرحله آورده شده است

برو بالا لیست سوالات

10 - مراحل یک سفارش تا به دست شما برسد

ثبت سفارش (شما کالا خودرا جهت صدورپیش فاکتور ثبت کرده ودر انتظار دریافت پیش فاکتور هستید )
-تایید سفارش (کالا موجود می باشد و پیش فاکتور جهت پرداحت صادر شده است)
-پرداخت سفارش (هزینه سفارش توسط مشتری پرداخت شده )
-خرید انجام شد (سفارش شما خریداری گردید)
-پرداخت باربری سفارش (در این مرحله سفارش شما دردفتر ترکیه دریافت گردیده و وزن کشی شده و در انتظارپرداخت جهت ارسال به ایران می باشیم .).
- ارسال سفارش به ایران و ترخیص از گمرک (کالا ارسال شده ودر مسیر ایران و ترخیص از گمرک می باشد)
-آماده تحویل (جهت دریافت سفارش خود با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا به ادرسی که در زمان ثبت سفارش داده اید ارسال شود)
تحویل داده شد (سفارش یا به صورت فیریکی یا به صورت پست یا پیک تحویل داده شده است )
ابطال گردید(سفارش شما ابطال گردیده است )
بعضا بعد از یک مدت و با پیگیری تیم پشتیبانی بابت دریافت کالا ازفروشنده متوجه می شویم سفارش مشتری توسط سایت فروشنده به دلیل عدم موجودی و یا دلایل دیگر ابطال گردیده است که در این زمان سریعا به شما مشتری محترم از طریق پنل مدیریتی کاربرو ایمیل اطلاع رسانی می شود تا وجهه پرداختی شما عودت داده شود .

برو بالا لیست سوالات
logo-samandehi
×