Bershka از گذشته تا امروز (تاریخچه و بیوگرافی)در سال 1998 برشکا به‌عنوان برندی جدیدی از گروه اسپانیایی ایندیتکس (Inditex) تأسیس شد. برندهای دیگری مانند زارا (Zara)، زارا هوم (Zara Home)، پول اند بیر (Pull & Bear)، ماسیمو دوتی (Massimo Dutti)، اویشو (Oysho)، استرادیواریوس (Stradivarius) و اوترکه (Uterque) نیز در این گروه فعالیت می‌کنند.
هر فصل همه محصولات این برند به‌طور کامل توسط تیم طراحی خلاق و با استفاده از بازخورد مشتریان و اطلاعات دریافتی از فروشگاه‌ها طراحی می شود. همچنین طراحی ویترین هر فصل کاملاً تغییر کرده و به‌روز می‌شود و چیدمان محصولات نیز هماهنگ با طراحی داخلی آن فصل انجام می‌شود.
برشکا با عنوان برندی ارگانیک شناخته میشود. این برند با حمایت از کشاورزی ارگانیک، در محصولات خود از پنبه ارگانیک، بدون آفت‌کش، مواد شیمیایی و سفیدکننده، استفاده می‌کند. همچنین برشکا با هدف سازگاری با محیط زیست، در حال کاهش 20 درصدی مصرف انرژی در تمام مراحل است؛ از طراحی فروشگاه، نصب روشنایی یا دستگاه‌های گرمایش و سرمایش، تا بازیافت وسایل و تزیینات فروشگاه را شامل می‌شود.
برشکا در تولید کفش‌های خود از پی‌وی‌سی (PVC) استفاده نمی‌کند. محصولات پی‌وی‌سی یکی از بیشترین مواد سمی شیمیایی به‌نام دی اوکسین را منتشر می‌کنند. که سوزاندن این محصولات سبب آزادسازی مقدار زیادی دی اوکسین می‌شود که علاوه بر نفوذ سم به .
 محصول، محیط زیست را هم آلوده می‌کند
 
تیم خرید از ترکیه افتخار این را دارد که از این سایت مشهور و محبوب برای شما خرید کرده و درب منزل، به شما تحویل دهد . 
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۹
logo-samandehi
×