pull & bear از گذشته تا امروز (تاریخچه و بیوگرافی)پول اند بر (Pull & Bear) برند اسپانیایی پوشاک و اکسسوری که در سال ۱۹۸۶ شروع به کار کرد.
برند Pull & Bear به معنای «بکش و طاقت بیاور» است و برای جوانانی طراحی شده که با محیط زندگی خود در تعامل هستند و زندگی اجتماعی را دوست دارند و معاشرات اجتماعی دارند.
طراحان لباس Pull & Bear همواره به دنبال فناوری‌های جدید و نوآوری‌های هنری هستند. استایل این برند چنان در حال تحول است که فروشگاه‌های این برند در سرتاسر جهان هفته‌ای دو بار کالکشن جدید ورودی دریافت می‌کنند.
در سال 1987: افتتاح شعبه‌ی بین‌المللی این برند در کشور پرتغال
تا سال ۱۹۹۷: پول اند بر صاحب شعبه‌های متعددی در کشورهای گوناگون بود.
در سال ۱۹۹۷: عرضه نخستین کلکسیون پوشاک زنانه‌ی این برند و طراحی یک خط پوشاک جدید به نام Xdye که پوشاک ورزشی با استفاده از پارچه‌های سبک و فناوری‌های جدید عرضه می‌کرد.
در سال 1997: آغاز به کار وب ‌سایت پول اند بیر
در سال ۲۰۰۸: عرضه کاتالوگ محصولات پول اند بر در قالب وب سایت برای کمک به کاهش مصرف کاغذ و تلاش برای حفظ محیط زیست
در سال ۲۰۱۱: طراحی یک کلکسیون مخصوص برای کودکان به مناسبت بیستمین سال تأسیس
در سال2011: آغاز به کار خط پوشاک مردانه با نام خط هریتج که، مردان بالغ‌تر و مسن‌تر را مد نظر داشت.
ایده‌ی بنیادین پول اند بر، بازگرداندن مد به میان افراد جوان و عادی و شهرنشین بود.
پول اند بر با در هم آمیختن الگوهای مد روز و الهام‌گیری از هنر و فرهنگ مردمی در خیابان‌ها، پارچه‌ها و بافت‌های با کیفیت را به کار می‌گیرد. برخی از نمایندگی‌های پول اند بر از الگوهای هنری گرافیتی و نقاشی‌های اعتراضی شهری برای جذب مشتریان جوان استفاده می‌کنند.
برند پول اند بر دو خط جداگانه‌ی پوشاک، یکی برای مردان و یکی برای زنان دارد.
بخش اصلی محصولات این برند را تی‌شرت‌های ساده، ژاکت‌های اسپرت، شلوار‌های جین و برمودا و کلاه‌های گوناگون تشکیل می‌دهند و جنس بیشتر پارچه‌ها از نخ است.
خطوط طراحی خاص این برند، برای افراد بالغ‌تر درنظر گرفته شده است. پوشاک این خطوط رسمی‌تر هستند و علاوه بر پیروی از الگوهای مد روز دنیا برای افراد شهرنشین، با بافت‌های باکیفیت و رنگ‌های خاکی و ساده، مناسب محیط کاری هستند.
این برند همچنین، یک کلکسیون لوازم جانبی و تزئینی دارد که شامل کفش، جواهرات، عطر و اودکلن، عینک آفتابی و هدفون است.
در سال‌های اخیر، تعداد فروشگاه‌های پول اند بر در جهان، رو به افزایش بوده است و این برند، با وجود آن که از برندهای جوان در عرصه‌ی مد به شمار می‌رود، موقعیت در حال پیشرفت خود را در بین رقبای سرسختش حفظ کرده است.
 
تیم خرید از ترکیه افتخار این را دارد که از این برند مشهور و محبوب برای شما خرید کرده و درب منزل، به شما تحویل دهد.
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
logo-samandehi
×