Koton از گذشته تا امروز (تاریخچه و بیوگرافی)


برند کوتون به عنوان یکی از محبوبترین برند های بین المللی صنعت مد ترکیه که دارای شهرتی جهانی است و از سال ۱۹۹۸ در ترکیه آغاز به کار کرده است. امروزه کوتون به یک برند جهانی در حوزه مد و لباس تبدیل شده است. در سال ۲۰۰۰ فقط ۱۰ شعبه محلی آن در ترکیه وجود داشت در حالی که هم اکنون کوتون بیش از ۳۱۳ شعبه در ۲۴ کشور دنیا دارد.
در ابتدا کوتون لباس ها و لوازم جانبی مربوط به یک قشر خاص که شامل خانم های جوان بین ۲۵ تا ۳۵ سال با سلیقه مدرن بود را ارائه می کرد. پس از استقبال وسیع مخاطبان، کوتون لباس های مربوط به آقایان، جوانان و کودکان را نیز به مجموعه خود اضافه کرد. همچنین، کوتون ارائه دسته های جدیدی از محصولات نظیر لباس های میهمانی، لباس های شنا و ساحل، لباس های جین و لباس های سایز بالا را آغاز کرد.
همانند سایر برندهای بزرگ مد و فشن، کوتون هر فصل محصولات ویژه و جدیدی را به صورت محدود تولید می کند، به طور مثال در فصل بهار و تابستان ۲۰۱۲، کوتون مجموعه ای از لباس ها جهت میهمانی فارغ التحصیلی ارائه کرد که توسط توبا اونسال، هنرمند طراح و بلاگر معروف طراحی شده بود.
هر سال این برند بیش از ۲۰ هزار مدل جدید ارائه می کند. اولویت کوتون ارائه محصولاتی با قیمت مناسب است که مورد پسند مخاطبان باشد.
به طورکلی خاصیت برند کوتون این است که تمامی کالاهایش به راحتی با هم ست می شوند.
برای درک بهتر از شهرت جهانی این برند می توان از Ana Beatriz و Kasia Struss و Alessandra Ambrosio نامبرد که مدل .تبلیغاتی کمپین های برند کوتون شده اند
 
تیم خرید از ترکیه افتخار این را دارد که از این برند مشهور و محبوب برای شما خرید کرده و درب منزل، به شما تحویل دهد.
 
https://www.koton.com/tr/
تاریخ: ۱۳۹۹/۲/۹
logo-samandehi
×