لینک تخفیف H&M واز گذشته تا امروز این برند محبوب(تاریخچه و بیوگرافی)


تخفیف h&m 
 
لینک تخفیف 70 درصدی برند اچ اند ام 
 https://www2.hm.com/tr_tr/index.html
  

h&m  نام یکی از برند های معتبر در زمینه تولید پوشاک بوده که نام خود را از نام دو موسسش یعنی  Hennes و Mauritz گرفته است.

شرکتی چند ملیتی و سوئدی که با ارائه محصولات فست - فشن در بازار پوشاک مردان، زنان، نوجوانان و کودکان شناخته شده می‌باشد.

لوگوی این برند یکی از شناخته شده ترین لوگوها در سطح جهان است، رنگ قرمز آن نیز نماد عشق، شادی، شجاعت و جوانی است که آن را از دیگر لوگوها متمایز کرده است.
اغاز شکل گیری این برند به سال 1947 باز میگردد، زمانی که هنس فروشگاه لباس زنانه خود را در شهر واستراس سوئد احداث کرد. که با پشتکار و پیشرفت روزافزون، بیشتر در میان مردم شهرت یافت و موفق به تأسیس برند h & m شد.
یکی از رموز موفقیت این برند، سرعت در تولید و وفق پیدا کردن آن با رشد و تغییر مد می باشد.
در سال 1977: تولید لباس های نوجوانان 
در سال 1990: به یکی از برزگترین فروشگاه های خرده فروشی لباس در اروپا تبدیل شد.
در سال 1998: نخستین شعبه در فرانسه و نخستین فروشگاه H&M در آمریکا، در خیابان پنجم نیویورک آغاز به کار کرد. همچنین چندین مرکز فروش در کشور اسپانیا افتتاح شد.
در سال 2004: کارل لاگرفلد یکی از طراحان مطرح در زمینه لباس همکاری خود را با این برند آغاز کرد و روند رو به رشد H&M تا امروز همچنان ادامه دارد.
اچ اند ام پس از شرکت اسپانیایی ایندیتکس (مالک فروشگاه‌های زارا) در رتبه دوم از بزرگترین عرضه‌کنندگان لباس در جهان شناخته می‌شود. همچنی پس از لویی ویتان (رتبه۱۷) در سال ۲۰۱۴ با ارزشترین برند در صنعت پوشاک می باشد

 


حقایقی جالب در مورد برند H&M
در سال ۲۰۱۰ اچ اند ام H&M تولید لباس از پارچه‌های سازگار با محیط زیست را شروع کرد. امروز اچ‌اند ام H&M بزرگترین مصرف‌کننده الیاف نخی ارگانیک و طبیعی در دنیا است!
برند H&M بعد از پنج سال اشتغال تمام‌وقت کارکنانش را در درصدی از سود سهام شرکت شریک می‌کند. استثنایی در مورد پست و مقام، کشور و محل اشتغال وجود ندارد.
هر روز هفته از دوشنبه تا پنجشنبه کالاهای جدید وارد شعب اچ اند ام و آماده فروش می‌شوند.
بهترین زمان خرید لباس‌های برند H&M به صورت اینترنتی، پنجشنبه‌ها است که سایت اچ اند ام کالاهای جدید را وارد می‌کند.

 

 

اچ اند ام طرحی به نام iCollect دارد که برای خریدارانی که لباس‌های کهنه خود را برای ارسال به مستمندان به فروشگاه تحویل دهند، کوپن تخفیف ۱۵% صادر می‌کند.

 

تیم خرید از ترکیه افتخار این را دارد که از این برند مشهور و محبوب برای شما خرید کرده و درب منزل، به شما تحویل دهد

 

 
تاریخ: ۱۳۹۹/۲/۹
logo-samandehi
×