Mavi از گذشته تا امروز (تاریخچه و بیوگرافی)


(ماوی به ترکی استانبولی یعنی آبی. برند mavi jeans کارش تولید البسه جین است و به همین دلیل این نام را برای برندش انتخاب کرده است .
mavi jeans در سال ۱۹۹۱ در استانبول ترکیه شروع به کار کرد و از آن به بعد سعی کرد با استفاده از پارچه‌های با کیفیت، تکنولوژی پیشرفته و از همه مهمتر طراحان خوش‌فکر و نیروی کار ماهر سری در برندهای تولید کننده جین در بیاورد. این برند خود را دارای روحیه‌ای جوان پسند می‌داند و هدفش تولید جین‌هایی است که قشنگ بر تن بنشیند و به اصطلاح خودمان فیت تن باشد.
mavi jeans حساسیت زیادی دارد که تمامی مراحل کار را خودش در دست داشته باشد. یعنی از طراحی، دوخت، شستشوی پارچه و تولید گرفته تا حمل و نقل کالا و در نهایت فشار دادن زنگ اِف اِف بازار، همگی به دست کارمند‌های خودش انجام شود. این امر دست شرکت را باز گذاشته تا ضمن عرضه‌ی جین‌های مُد روز با کیفیت تُرک درجه ۱، دست دلالان سودجو نیفتد تا قیمت اجناسش بیخودی بالا نروند.
چیزی که این برند را متمایز می‌کند این است که mavi jeans به جزئیات دقت فراوانی می‌کند. برای مثال تک تک جین‌های تولید شده توسط این برند با دست شسته می‌شوند و هر طرحی که به مرحله تولید می‌رسد، قبلش چندین و چند بار توسط مانکن‌ها تن زده می‌شود و از آن‌‎ها خواسته می‎شود تا راه بروند، بالا و پایین بپرند و ژست بگیرند تا توسط طراحان دیگر بررسی شود و معایبش برطرف شود؛ سپس به تولید برسد. نتیجه این همه سخت‌گیری این است که تن خور جین‌های mavi jeans بسیار مَلَس است. این شرکت ترک محصولی تولید می‌کند که بعد از چند بار شستن خود را رها نکند، رنگش تغییر نکند.
برای چنین برندهایی کم کردن از کیفیت یعنی کم شدن اعتبار. خودتان فکر کنید یک برند جین باید چه کیفیتی داشته باشد تا هالیوودی‌ها آن ‌را بخرند و خیلی مرتب داخل کمد لباسشان آویزان کنند. ستارگانی نظیر جسیکا آلبا) بازیگر)، هیلاری داف (خواننده آمریکایی)، زَک اِفرون (بازیگر جوان آمریکایی)، کیت وینسلت (بازیگر مشهور انگلیسی) و آدریانا لیما (سوپر مدل برزیلی) و خیلی از افراد مشهور دیگر mavi jeans می‌خرند و می‌پوشند.
 
برا دیدن تخفیفات Mavi روی لینک زیر کلیک کنید
https://www.mavi.com/tum-urunler/c/0#q=:relevance:categoryTheme:Sezon%20%C4%B0ndirimi
 
برای دیدن تخفیفات برندهای محبوب دیگر روی لینک زیر کلیک کنید
https://www.kharidazturkey.com/UserPanel/Links/?c=25 
تیم خرید از ترکیه افتخار این را دارد که از این برند مشهور و محبوب برای شما خرید کرده و درب منزل، به شما تحویل دهد. 
تاریخ: ۱۳۹۹/۲/۹
logo-samandehi
×